Piece gastronomiczne

Aktywne fitry

Piec gastronomiczny

 

Piec gastronomiczny to podstawowe urządzenie w każdej kuchni. Zarówno małe lokale gastronomiczne, jak i duże restauracje korzystają z tego typu sprzętu gastronomicznego. To właśnie za sprawą pieca gastronomicznego można poddawać profesjonalnej obróbce termicznej różne dania oraz produkty spożywcze.

 [long_desc]

Piece gastronomiczne poprzez swoją dużą moc oraz pojemność pozwalają w krótkim czasie przygotować wiele smacznych potraw, nieraz jednocześnie. Dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi w gastronomii ważne jest jak największe skrócenie czasu potrzebnego na realizację zamówienia. Przekłada się to też na możliwość obsłużenia większej ilości gości w tym samym czasie, a co za tym idzie - na zwiększenie zarobków.

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór pieców gastronomicznych, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są między innymi:

  • piec konwekcyjny,

  • piec konwekcyjno-parowy,

  • piec piekarniczo-cukierniczy,

  • piec do pizzy.

Piec gastronomiczny wpływa w ogromnym stopniu na organizację pracy w kuchni. To właśnie dzięki nim możesz znacznie usprawnić swoją pracę, aby móc szybciej wydać przygotowane potrawy. Krótszy czas oczekiwania z pewnością zadowoli Twoich klientów i wpłynie pozytywnie na reputację lokalu. Dobrze zorganizowana kuchnia, wyposażona w najlepszy sprzęt i urządzenia gastronomiczne pozwala na podniesienie wydajności pracowników, co przekłada się do zwiększenia dziennego utargu. Oprócz samych pieców posiadamy także akcesoria do pieców, takie jak pistolety wędzarnicze, podstawy do pieców, blachy i formy do pieczenia oraz chemię do pieców, okapy do pieców, uzdatniacze czy holdomat. Poprzez szeroki wybór, jaki oferuje nasz sklep gastronomiczny każdy właściciel, niezależnie od tego, czy posiada on dużą restaurację, czy mniejszy lokal taki jak kawiarnia, cukiernia, piekarnia, fast food czy stołówka znajdzie idealny piec gastronomiczny na miarę swoich oczekiwań. Nie czekaj i zobacz już teraz, jakie urządzenia gastronomiczne przygotowaliśmy w swoim asortymencie!

 

Piece gastronomiczne – podstawa każdej kuchni

 

Poprzez szeroki wybór, jaki oferuje nasz sklep gastronomiczny każdy właściciel, niezależnie od tego, czy posiada dużą restaurację, czy mniejszy lokal, taki jak kawiarnia, cukiernia, piekarnia, fast food czy stołówka znajdzie idealny piec gastronomiczny na miarę swoich oczekiwań. Każdy piec gastronomiczny z naszego asortymentu pozwala na profesjonalną obróbkę żywności oraz spełnia wszelkie najważniejsze normy i wymogi zarówno sanitarne, jak i techniczne. Piece gastronomiczne dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne, wyjątkowo wytrzymałe i bezawaryjne. Nawet przy intensywnej eksploatacji nasze piece gastronomiczne przez długie lata nadal są tak samo sprawne. Bez najmniejszego problemu można je dokładnie czyścić, a materiał, z jakiego są wykonane, czyli stal nierdzewna jest niesamowicie odporny na korozję. Piece gastronomiczne z naszego sklepu genialnie sprawdzają się przy codziennej pracy i pomagają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w profesjonalny sprzęt gastronomiczny to duży wydatek, natomiast należy mieć na uwadze, że z czasem zwróci się on z nawiązką. Zainwestuj w profesjonalny piec gastronomiczny i zachwycaj swoich gości pięknym smakiem i zapachem przygotowanych w nim potraw!

 

Piec gastronomiczny - serce restauracji

 

Piec gastronomiczny jest niezastąpionym sprzętem w kuchni, w której przygotowuje się wiele posiłków dziennie. Sonda gotowania pozwala na precyzyjne pieczenie oraz stałą kontrolę temperatury wewnątrz potrawy, a dwukierunkowy obrót wentylatora gwarantuje równomierne rozłożenie procesu pieczenia. Udogodnienia takie jak wbudowana książka kucharska, dokładne programy obróbki termicznej czy funkcja gotowania na parze oraz możliwość wgrania własnych danych pozwalają na niezawodne przygotowanie doskonałych potraw za każdym razem, odciążając kucharzy i ich pomocników.

 

Produkt dodany do porównania