Naleśnikarki

Aktywne fitry

Naleśnikarki

Naleśniki to bardzo popularny przysmak, który można podawać w wersji słodkiej lub wytrawnej. Profesjonalny sprzęt, którym jest naleśnikarka pozwoli na uzyskanie ich wspaniałego smaku i znacznie skróci czas ich przygotowywania.

Zalety posiadania naleśnikarki

Smażenie naleśników na patelni nigdy nie pozwoli na uzyskanie tak dobrego efektu w tak krótki czasie. Dzięki specjalnym szpatułkom, w które wyposażone są profesjonalne naleśnikarki, można idealnie rozprowadzić ciasto na płycie grzewczej i z łatwością uzyskać oczekiwaną grubość placka.

Naleśnikarki występują w wersji gazowej i elektrycznej. Część z nich ma zwiększoną moc, tym samym przystosowana jest do używania na świeżym powietrzu. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w okresie letnim na różnego rodzaju imprezach.

Urządzenie do naleśników mają różne średnice płyty grzewczej, co pozwala na wybranie dokładnie takiej, jakiej potrzebuje konkretny lokal. W zależności od zapotrzebowania można wybrać naleśnikarkę pojedynczą lub podwójną, z szufladą na gotowe placki lub bez. 

Produkt dodany do porównania