Wózki gastronomiczne

Aktywne fitry

Wózki ze stali nierdzewnej – niezawodna pomoc w każdej kuchni

Trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonującą kuchnię bez wózka gastronomicznego, który przyspiesza i ułatwia transport m.in. gotowych dań, produktów, talerzy, innych naczyń i akcesoriów. Nasza oferta obejmuje wózki kelnerskie dwupółkowe i trzypółkowe oraz wózki transportowe, czyli wózki platformowe i wózki ze specjalnym przeznaczeniem na blachy, na pojemniki GN, na talerze, a także wózki transportowe podgrzewane.

Stal nierdzewna – przyjaciel każdej gastronomii

Wózki kelnerskie nierdzewne mają gładką, jednolitą powierzchnię, która nie niszczy się z czasem, dlatego przez wiele lat zachowują swój elegancki wygląd. Dzięki temu sprawdzają się zarówno w wytwornych restauracjach, jak i w barach samoobsługowych czy fast-foodach. Ponadto wózki nierdzewne są jednym z podstawowych elementów wyposażenia cateringowego.

Meble gastronomiczne – wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny

Wytrzymałość i elegancki wygląd to nie jedyne zalety mebli nierdzewnych oferowanych przez GastroSalon. Współpracujemy z renomowanymi producentami (Edenox, Stal-Chem, Stalgast), którzy używają najwyższej jakości materiałów spełniających wszystkie wymagane w gastronomii normy i zapewniajacych bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Wybierz to, co najlepsze - zapraszamy!

Produkt dodany do porównania