Płyty grillowe elektryczne

Aktywne fitry

Grille elektryczne gastronomiczne

Grill elektryczny gastronomiczny to idealne urządzenie do wszystkich zakładów gastronomicznych, które prowadzą profesjonalną kuchnię i pragną przez cały rok serwować swoim Klientom grillowane potrawy. Co więcej, nie od dziś mówi się o pozytywnej wartości posiłków przyrządzanych na grillu bez użycia tłuszczu. Dlatego sklep GastroSalon.pl w trosce o swoich Klientów proponuje szeroką ofertę różnego rodzaju grillów elektrycznych oraz płyt grillowych elektrycznych.

Płyty grillowe

Nasze urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów: konstrukcje grillów zrobiono ze stali nierdzewnej, co zapewnia im trwałość na wiele lat oraz ułatwia szybkie i staranne sprzątanie, natomiast płyty grillowe elektryczne wykonano z chromu, dzięki czemu żadna potrawa nie jest zagrożona przywieraniem. Każdy grill gastronomiczny elektryczny posiada kontrolkę stopniowo regulującą temperaturę (od 0 do 300 stopni Celsjusza, a w naszej ofercie posiadamy również niestandardowe modele, których temperatura sięga aż 320 stopni Celsjusza) oraz termostat chroniący maszynę przed przegrzaniem (w wielu modelach został wbudowany alarm w postaci lampki).

Grille elektryczne - wybór

W ofercie naszego sklepu GastroSalon.pl udostępniliśmy dla Państwa różne modele grilli: grill elektryczny nastawny, grill elektryczny podwójny, grill elektryczny ryflowany oraz płytę grillową elektryczną w wariancie gładkim, ryflowanym oraz w połowie gładkim i w połowie ryflowanym. Grille dostępne są w przeróżnych wymiarach, aby nasz Klient mógł dostosować urządzenie do lokalu i indywidualnych potrzeb. W trosce o higienę i komfort pracy z grilli można wyjmować ruszty (wykonane ze stali nierdzewnej), aby sprawniej je czyścić. Niektóre modele posiadają również wewnętrzne zbiorniki na tłuszcz wypełnione wodą, dzięki którym znacznie obniża się poziom dymu (model grilla elektrycznego wodnego nastawnego).

Produkt dodany do porównania