Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Aktywne fitry

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Ostatnimi czasy meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej na wymiar są coraz bardziej popularne - ze względu na swoją funkcjonalność, wytrzymałość i design są powszechnie używane w wielu lokalach gastronomicznych. Meble wykonane są z wysokiej jakości stali zapewniającej długie i bezproblemowe użytkowanie.

 [long_desc]

Przede wszystkim, meble ze stali nierdzewnej nadają się do restauracji, ogródków piwnych, stołówek, przetwórni i masarni. Meble technologiczne pasują wszędzie tam, gdzie ludzie obrabiają i wytwarzają produkty spożywcze, sterylność i łatwość w utrzymaniu czystości mebli gastronomicznych daje im przewagę nad innymi materiałami. Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie takie jak: stoły, regały, sprzęt AGD, półki, a nawet zastawa kuchenna pozwalają na kompleksowe wyposażenie całego pomieszczenia firmowego.

Czemu warto kupić meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej?

Stal nierdzewna, z której produkowane są meble gastronomiczne, jest materiałem, w porównaniu z którym bledną zalety innych surowców. Odporna na wysokie i niskie temperatury, ma dużą nośność i charakteryzuje się wysoką sterylnością – nie pochłania zapachów z produktów, z którymi się styka, jest łatwa w czyszczeniu i odporna na substancje żrące. Dlatego kupując meble ze stali nierdzewnej mamy pewność, że posłużą nam długo i będą przyjemne w eksploatacji.

Zalety mebli technologicznych

Meble technologiczne ze stali nierdzewnej jest to produkt, który jest bardzo wytrzymały, jeśli chodzi o obciążenie, a także niewrażliwy na czynniki chemiczne: kwasy, ługi i inne substancje niebezpieczne dla otoczenia. Dużym atutem mebli gastronomicznych jest ich prosta budowa oraz nowoczesne estetyka. Meble ze stali nierdzewnej spełniają ponadto restrykcyjne normy odnośnie wyposażania obiektów o podwyższonych wymogach sanitarnych.

Produkt dodany do porównania