Piece konwekcyjne

Dostępne w naszej ofercie piece konwekcyjne to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na szybkie przygotowywanie potraw i równomierną obróbkę termiczną. Możemy zaproponować klientom piece sprawdzonych marek, wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zakupów!

Aktywne fitry

Piece konwekcyjne – szerokie zastosowanie, prosta obsługa

Piec konwekcyjny to urządzenie używane w każdego rodzaju lokalu gastronomicznym. Jego budowa i zasada działania nie są skomplikowane. Klasyczne piece konwekcyjne do gastronomii składają się z komory (jej rozmiar zależy od modelu pieca), systemu grzewczego, termoobiegu, systemu nawilżającego i układu sterowniczego. Materiał, z którego wykonuje się urządzenia, to najczęściej stal nierdzewna, a najpopularniejsze piece konwekcyjne gastronomiczne mają przeszklone przednie drzwi.

Profesjonalne piece konwekcyjne wykorzystuje się do obróbki termicznej wszelkich artykułów spożywczych. Są proste w obsłudze, wyposażone w panel sterujący z timerem umożliwiającym ustawienie czasu pieczenia. Zazwyczaj komory pieców konwekcyjnych przystosowane są do pojemników funkcjonalnych GN 1/1.

Duży wybór pieców tego rodzaju znajdziesz w naszym sklepie GastroSalon.pl. Oprócz tego możemy zaproponować Ci inne piece gastronomiczne: piece konwekcyjno-parowe i piece piekarnicze.

Piece konwekcyjne do gastronomii – rozbudowana oferta

Nasz sklep z wyposażeniem dla gastronomii posiada rozbudowany asortyment pieców konwekcyjnych. Oferujemy piece elektryczne konwekcyjne oraz piece gazowe konwekcyjne do różnych zastosowań. W zależności od potrzeb Twojego lokalu gastronomicznego możesz zdecydować się na zakup urządzenia z nawilżaniem, naparowaniem, model elektroniczny lub manualny. Posiadamy w sprzedaży również piece konwekcyjne mikrofalowe, powszechnie wykorzystywane do szybkiego podgrzewania dań.

Dostępne u nas piece konwekcyjne gazowe i elektryczne posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak funkcja zabezpieczenia przed przegrzaniem, funkcja wstępnego nagrzania czy system szybkiego schładzania komory pieca. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją urządzeń.

Piece konwekcyjne gastronomiczne – profesjonalne doradztwo

W GastroSalonie zamówisz piece konwekcyjne cenionych producentów, na przykład piec konwekcyjny Hendi lub Bartscher. To nowoczesne, solidne urządzenia, które są łatwe w czyszczeniu i przystosowane do intensywnej eksploatacji. Zapoznaj się z ofertą, a w razie pytań o wybrany piec konwekcyjny gastronomiczny skontaktuj się z nami – służymy fachowym doradztwem.

Sprawdź też pozostałą ofertę sklepu, która obejmuje garnki gastronomiczne, akcesoria gastronomiczne, pojemniki GN (w tym pojemniki GN z polipropylenu).

Produkt dodany do porównania