Akcesoria piekarniczo-cukiernicze

Aktywne fitry

Akcesoria piekarniczo-cukiernicze

Akcesoria piekarnicze i akcesoria cukiernicze to małe elementy wyposażenia piekarni, cukierni, lodziarni i restauracji zapewniające sprawne funkcjonowanie lokalu i ułatwiające prace.

Profesjonalnie wykonane, solidne i przystosowane do używania w gastronomii sprzęty są nieocenione przy wypieku i serwowaniu artykułów piekarniczo-cukierniczych.

W ofercie naszego sklepu GastroSalon.pl można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria, czyli: wałki do ciast, miarki, formy i foremki do wypieków, pistolety do mas i kremów, szablony dekoracyjne, stojaki na wafle do lodów, dysponsery do cukru i cynamonu, palniki do zapiekania, szpatułki cukiernicze, ubijaki do piany, syfony do bitej śmietany, szpadelki i szczypce cukiernicze, skrobaki do ciast, worki do szprycowania, patery na torty, ciasta, owoce, kuwety do lodów, maty do wypieków, końcówki do rękawów, noże do ciasta, dzbanki-miarki, kosze na owoce, pędzelki cukiernicze i piekarnicze, pierścienie kucharskie, porcjonery do lodów, rękawice ochronne, sita do przesiewania... A wszystko to w różnych rozmiarach, formach i cenach! W związku z tym każdy znajdzie to, czego potrzebuje.  

Produkt dodany do porównania