Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarka skrzyniowa, zwana czasem po prostu ladą, to urządzenie, które może być wykorzystywane w lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych i gospodarstwach domowych. Dobrze rozwinięty układ chłodniczy pozwala na konserwację produktów przy zachowaniu ich wartości odżywczych i świeżego wyglądu.

Tego typu sprzęt posiada nieskomplikowaną budowę. Zazwyczaj składa się z jednej dużej komory, w której dodatkowo można umieścić określoną liczbę skrzynek ułatwiających segregację mrożonek. Liczba i rozmiar skrzynek zależy od modelu zamrażarki.

Zalety zamrażarki skrzyniowej

Największym atutem chłodziarki skrzyniowej jest większa pojemność (nawet 400l) niż w standardowej zamrażarce szafkowej oraz energooszczędny sposób otwierania. Opiera się on o umieszczoną na górze pokrywę, która jest uchylna lub przesuwna. Dzięki przeszkleniu wyjęcie z niej produktów jest niezwykle łatwe.

Ponadto zamrażarka skrzyniowa jest bardzo wydajna, energooszczędna i ma możliwość utrzymania zaprogramowanej temperatury przez długi czas w przypadku braku zasilania. Dzięki temu nawet w awaryjnej sytuacji przechowywana żywność nie zepsuje się. 

Aktywne fitry

zamrażarka skrzyniowa, V 201 l

Cena
3 257,90 zł brutto
2 648,70 zł netto
Dostępność: 10 na stanie

Opis produktu:

  • obudowa urządzenia malowana proszkowo (biała)
  • 2 kosze w komplecie
  • elektroniczny sterownik z wyświetlaczem temperatury
  • grube ścianki izolacyjne
  • rozmrażanie ręczne
  • wymiary komory 815x415x645 wymiary miejsca na agregat (wys:200mm szer:197mm)
Produkt dodany do porównania