Zamrażarki skrzyniowe

Aktywne fitry

Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarka skrzyniowa, zwana czasem po prostu ladą, to urządzenie, które może być wykorzystywane w lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych i gospodarstwach domowych. Dobrze rozwinięty układ chłodniczy pozwala na konserwację produktów przy zachowaniu ich wartości odżywczych i świeżego wyglądu.

Tego typu sprzęt posiada nieskomplikowaną budowę. Zazwyczaj składa się z jednej dużej komory, w której dodatkowo można umieścić określoną liczbę skrzynek ułatwiających segregację mrożonek. Liczba i rozmiar skrzynek zależy od modelu zamrażarki.

Zalety zamrażarki skrzyniowej

Największym atutem chłodziarki skrzyniowej jest większa pojemność (nawet 400l) niż w standardowej zamrażarce szafkowej oraz energooszczędny sposób otwierania. Opiera się on o umieszczoną na górze pokrywę, która jest uchylna lub przesuwna. Dzięki przeszkleniu wyjęcie z niej produktów jest niezwykle łatwe.

Ponadto zamrażarka skrzyniowa jest bardzo wydajna, energooszczędna i ma możliwość utrzymania zaprogramowanej temperatury przez długi czas w przypadku braku zasilania. Dzięki temu nawet w awaryjnej sytuacji przechowywana żywność nie zepsuje się. 

Produkt dodany do porównania