Piece piekarniczo cukiernicze

Prezentowane poniżej piece piekarniczo - cukiernicze, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wypiekiem ciast i ciasteczek. Naszą ofertę można podzielić na kilka segmentów, w skład których wchodzą konkretni przedstawiciele urządzeń piekarniczych.

Garowniki

Garownik to urządzenie, które – dzięki funkcji utrzymania odpowiedniej wilgotności i temperatury - pozwala na efektywny rozrost ciast. Garowniki zwykle składają się z segmentu grzewczego, w którym ciasto powoli wzrasta i z segmentu sterowniczego - którego rolą jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności atmosfery wewnątrz urządzenia.

Piece piekarnicze

Piec piekarniczy to urządzenie, za pomocą którego sterujemy w sposób zaawansowany procesem rozrostu ciasta. W przeciwieństwie do garownika, działa on w pełni autonomicznie i nie wymaga zastosowania dodatkowych urządzeń. Nasze piece piekarniczo cukiernicze charakteryzują się dużą liczbą programów dostosowanych do wymagań odbiorcy, funkcją sterowania cyfrowego i znacznie większą dokładnością, niż w przypadku podobnych urządzeń analogowych

Piece cukiernicze

Piec cukierniczy jest urządzeniem, które do swojego poprawnego działania wykorzystuje zjawisko konwekcji, czyli poruszania się gorącego powietrza wewnątrz komory.

Aktywne fitry

Produkt dodany do porównania