Szafy chłodnicze i mroźnicze

Aktywne fitry

Szafy mroźniczo-chłodnicze

Każdy z nas doskonale wie o tym, że świeżość produktów jest kluczem do zdrowej i smacznej kuchni. Aby móc to osiągnąć, należy korzystać z urządzeń chłodniczych, takich jak szafa chłodnicza oraz stosować się do określonych zasad przechowywania. Dobrze dobrana szafa mroźnicza pozwala nie tylko na przedłużenie trwałości produktów żywnościowych, ale także na zachowanie wszelkich dobroczynnych składników odżywczych dla człowieka, ich wygląd oraz smak. W swoim asortymencie przygotowaliśmy szafy chłodnicze najwyższej jakości, które są integralnym i niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego, sklepu spożywczego czy hipermarketu. Szafa chłodnicza przeszklona doskonale sprawdzi się do przechowywania świeżych warzyw, ryb, mięsa, półproduktów oraz gotowych dań. Jedno, dwukomorowe, z pełnymi drzwiami czy szafy chłodnicze przeszklone – wybór w naszym asortymencie jest naprawdę szeroki, dlatego każdy znajdzie idealny model szafy chłodniczej dopasowanej do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzisz swój sklep czy lokal gastronomiczny, to nasze szafy sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zalety szafy mroźniczo-chłodniczej

Odpowiednie przechowywanie produktów jest podstawą prowadzenia punktu gastronomicznego. Dlatego w takim miejscu niezbędny element wyposażenia to szafa mroźniczo-chłodnicza, która umożliwia przetrzymywanie artykułów łatwo psujących się w odpowiednich dla nich warunkach oraz magazynowanie żywności na dłuższy czas przy zachowaniu jej świeżości i zawartości składników odżywczych. Szafa dwutemperaturowa jest świetnym rozwiązaniem do niedużych restauracji lub barów szybkiej obsługi, ponieważ zastępuje on dwa urządzenia: chłodziarkę i zamrażarkę, dzięki czemu można mówić o ogromnej oszczędności przestrzeni. Urządzenie wyposażone jest w dwie niezależne komory występujące w różnych rozmiarach. W związku z tym każdy klient bez problemu powinien znaleźć sprzęt odpowiadający jego wymaganiom. Dodatkowo wysokiej jakości wykonanie (zazwyczaj ze stali nierdzewnej) zapewnia wytrzymałość, a funkcja samo domykania drzwi ułatwia i usprawnia pracę.

Szafa chłodnicza najwyższej jakości

Szafy chłodnicze to profesjonalne urządzenia, które zapewniają optymalne i bezpieczne warunki przechowywania produktów żywnościowych. Dzięki zamontowanych w nich elektronicznych systemach regulacji możliwe jest ustawienie idealnej temperatury. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy urządzenia chłodnicze w różnych wariantach oraz wielkościach. Szafy chłodnicze, które znajdziecie w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby móc oferować urządzenia chłodnicze spełniające standardy nowoczesnego lokalu gastronomicznego. Szeroka gama wysokiej jakości sprzętu chłodniczego do zastosowań komercyjnych sprawia, że każdy z Was znajdzie szafę chłodniczą idealną do swojego biznesu. Szafa mroźnicza jednodrzwiowa, dwudrzwiowa a może szafa chłodnicza przeszklona? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Produkt dodany do porównania