• Umywalki gastronomiczne

Umywalki gastronomiczne

Aktywne fitry

Umywalka Gastronomiczna - niezbędne wyposażenie gastronomii

Umywalka gastronomiczna jest niezbędna w każdej kuchni. Bez niej nie byłoby możliwe zachowanie wymaganych standardów higieny. Ze względu na specyficzne i trudne warunki panujące w lokalach gastronomicznych zwykłe zlewy mogą się nie sprawdzić, dlatego warto zdecydować się na umywalki ze stali nierdzewnej. Oferujemy umywalki gastronomiczne jednokomorowe i umywalki gastronomiczne dwukomorowe, a także umywalki gastronomiczne zabudowane. Są to starannie zaprojektowane komory, które spiszą się w każdym lokalu gastronomicznym. Nasze umywalki gastronomiczne ze stali nierdzewnej są odporne nie tylko na działanie silnych środków chemicznych, ale także na kwasy. Kupując je, możesz mieć pewność, że będzie to doskonała inwestycja, która posłuży Ci przez wiele lat.

Zalety Umywalek Nierdzewnych

Nierdzewne zlewy gastronomiczne w naszym sklepie są antykorozyjne, solidne i odporne na wgniecenia czy zarysowania. Praca w kuchni często odbywa się w pośpiechu, dlatego bardzo łatwo jest o różnego rodzaju uszkodzenia. Nasza umywalka gastronomiczna ze stali nierdzewnej nie ulegnie uszkodzeniu oraz jak sama nazwa na to wskazuje, nie ulegnie korozji. Cechuje się ona lśniącym połyskiem, a samo jej czyszczenie jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz zlew gastronomiczny, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Posiadamy różnorodne umywalki gastronomiczne, które spiszą się wręcz na medal. Wszystkie oferowane przez zlewy gastronomiczne wykonane zostały z niezwykle trwałych i łatwych w utrzymaniu higieny materiałów. Umywalki gastronomiczne, tak samo, jak inne meble ze stali nierdzewnej pochodzą od cieszących się zaufaniem producentów i są inwestycją na wiele lat.

Umywalki gastronomiczne ze stali nierdzewnej – wybierz zlew gastronomiczny najwyższej jakości

Stając naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym asortymencie można znaleźć umywalki ze stali nierdzewnej, które pozwolą na utrzymanie maksymalnej higieny. Są one niezwykle odporne na środki chemiczne, które są często stosowane w gastronomii, jak i na kwasy oraz mocno stężone roztwory. Umywalki gastronomiczne ze stali nierdzewnej nie zostaną uszkodzone nawet przy silnym szorowaniu. Są odporne na głębokie zarysowania, otarcia, obicia oraz wysokie temperatury. Kupując je, możesz, mieć pewność, że sprawdzą się one idealnie zarówno w niewielkim lokalu gastronomicznym, jak i w profesjonalnej kuchni. Każdy nasz zlew gastronomiczny pochodzi od znanych i uwielbianych producentów, których produkty cieszą się uznaniem u wielu osób. Chcąc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy także meble nierdzewne na wymiar. Niezwykle starannie wyselekcjonowaliśmy wszystkie umywalki gastronomiczne. Dzięki zdjęciom oraz dokładnemu opisowi,  bez wychodzenia z domu jesteś w stanie wybrać idealny zlew gastronomiczny do swojego lokalu. Jeśli po zapoznaniu się z naszym asortymentem, nie znajdujesz się dokładnie tego, czego szukasz – skontaktuj się z nami!

 

Produkt dodany do porównania