• Podstawy pod piece

Podstawy pod piece

Aktywne fitry

Podstawy pod piec do pizzy

Podstawa pieca do pizzy to element wyposażenia każdej pizzerii równie niezbędny jak sam piec do pizzy, którego stabilność ma na celu zapewnić.

Wbrew pozorom jest to jeden z najistotniejszych sprzętów w lokalu gastronomicznym, ponieważ odpowiada za dobre zaaranżowanie przestrzeni, odpowiedni przebieg procesu wyrobu pizzy oraz bezpieczeństwo i wygodę pracowników.

Jaką podstawę pod piec wybrać?

Piece do pizzy i ich podstawa powinny cechować się solidnością i wysoką jakością wykonania. Materiały, z których zazwyczaj są zrobione tego typu sprzęty to stal nierdzewna i metal. Występują one także w różnych rozmiarach, wysokościach oraz wersjach kolorystycznych. Szeroki wybór produktów w tej kategorii jest związany z różnorodnością oferty dotyczącej pieców do pizzy, ponieważ każdy piec musi mieć odpowiednią do swojego modelu podstawę. Dlatego najlepiej kupować te dwa elementy w jednym czasie, choć niewykluczona jest możliwość zakupów według indywidualnych upodobań.

Często podstawy pieców są wyposażone w regulowane półki, które dają możliwość wykorzystania przestrzeni i pozwalają na ustawienie na nich miksera spiralnego lub innych akcesoriów.

Produkt dodany do porównania