Wyposażenie kawiarni i cukierni

Aktywne fitry

Niezbędne wyposażenie cukierni, kawiarni i lodziarni

Kawiarnia, lodziarnia i cukiernia to miejsca, które zawsze są chętnie odwiedzane przez klientów, choćby tych pijących kawę w pośpiechu lub tych czekających na coś bądź kogoś. Dobra kawiarnia natomiast to ta, do której goście wracają z przyjemnością. Aby stworzyć taką przestrzeń należy zacząć od podstawowej sprawy, czyli wyposażenia.

Głównym i absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia gastronomicznego kawiarni jest ekspres do kawy, bez którego zaparzenie pobudzającego napoju nie byłoby możliwe. Szeroki i stale rozwijający się asortyment sklepu GastroSalon.pl oferuje bogaty wybór tego typu sprzętów. Poza tym na naszej stronie znaleźć można: młynki do kawy, syfony i maszyny do bitej śmietany oraz inne akcesoria. Pyszna kawa z pewnością przyciągnie wielu gości do Twojego gastronomicznego punktu.

 [long_desc]

Gdy kawiarnia to za mało...

Jeśli serwowanie kawy wydaje się niewystarczające, warto poszerzyć menu o słodkości. Istnieje lista sprzętów szczególnie potrzebnych do prowadzenia cukierni. W naszej ofercie znajduje się wyposażenie cukierni takie jak: witryny cukiernicze (chłodnicze, grzewcze, neutralne), dostępne w różnych wymiarach i stylach, przydatne do tego by w odpowiedni sposób wyeksponować ciasta, ciastka i desery; lady cukiernicze i akcesoria cukierniczo-piekarnicze.

Cukiernia jest też idealnym punktem na podawanie lodów, które w niesamowity sposób przyciągają klientów w upalne dni. Kiedy ktoś zdecyduje się na cukiernio-lodziarnie powinien kupić wysokiej jakości konserwator do lodów, maszynę do lodów, gałkownicę i kilka drobnych urządzeń ułatwiających pracę. Jest to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni.

Produkt dodany do porównania