Kuchenki mikrofalowe

Aktywne fitry

Kuchenki mikrofalowe

W każdym lokalu gastronomicznym niezbędnym elementem wyposażenia jest kuchenka mikrofalowa. Służy ona do szybkiego podgrzewania artykułów spożywczych, choć nowoczesne kuchenki mikrofalowe są wyposażone także w inne funkcje.

Jaką kuchenkę mikrofalową wybrać?

Gastronomiczna kuchenka mikrofalowa powinna charakteryzować się dużą mocą zapewniającą wydajność. Zazwyczaj mikrofalówki przeznaczone do gospodarstw domowych nie sprawdzą się w profesjonalnym lokalu, ponieważ zbyt szybko ulegną eksploatacji. W związku z tym warto zainwestować w profesjonalny sprzęt i mieć pewność, że będzie niezawodny. Na niezawodność mikrofalówek wpływ ma też materiał wykonania. Najczęściej jest to stal nierdzewna – łatwa w czyszczeniu, zapewniająca odpowiedni poziom higieny pracy, a przede wszystkim wytrzymała.

Kuchenki mikrofalowe można podzielić ze względu na ich pojemność. W ofertach producentów znajdują się małe mikrofalówki o pojemności 20-30 litrów i duże o pojemności powyżej 30 litrów. Ich wybór zależy od indywidualnego zapotrzebowania klientów.

W naszym sklepie GastroSalon.pl znaleźć można duży wybór kuchenek gastronomicznych w związku z czym nawet najbardziej wymagający klienci mogą znaleźć coś, co spełni ich oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Produkt dodany do porównania