PŁATNOŚCI

- przelew na konto bankowe w Millennium Bank: 03 1160 2202 0000 0004 5623 4915

- szybka płatność internetowa: płatności obsługuje Przelewy24

- płatność kartą płatniczą: w naszym sklepie stacjonarnym

- pobranie: zapłata kurierowi przy odbiorze zamówienia

- leasing: elastyczna forma finansowania zakupów przy wsparciu naszych partnerów leasingowych

 

DOSTAWA

Cennik transportu zależny od wartości zamówienia (ceny brutto):

Dla zamówień poniżej 500zł brutto:
- 15 zł przesyłka kurierska
- 20 zł przesyłka kurierska pobraniowa

Dla zamówień powyżej 500zł brutto:
- przesyłka kurierska gratis

Dla zamówień na meble nierdzewne:
- 50 / 105 zł w zależności od gabarytu
- powyżej 3000zł brutto przesyłka gratis.

Czas dostawy:

Czas dostawy wynosi zwykle 1-2 dni robocze (w przypadku mebli nierdzewnych do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na produkcję). Przesyłki nadajemy wyłącznie w dni robocze, za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. Mimo wszystko, prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy odbiorze, a w razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub braków, należy niezwłocznie spisać protokół szkody z kurierem i poinformować nas o zaistniałej sytuacji telefonicznie lub mailowo. Spisanie protokołu przy dostawie, umożliwia nam uzyskanie odszkodowania od przewoźnika i pozwala na wymianę towaru na nowy.

Opcje płatności / dostawy:

Koszty dostawy są zależne od sposobu płatności i/lub od wartości zamówienia. Najtańszą opcją dostawy jest wysyłka po dokonaniu przedpłaty. Realizujemy również wysyłki "za pobraniem" (przy zamówieniach o wartości przekraczającej 10000,00 zł, wymagamy zaliczki w wysokości 20% wartości zamówienia). Możliwy jest także odbiór osobisty. Prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu rezerwacji towaru.

Odbiór osobisty mebli nierdzewnych jest możliwy w fabryce (woj. wielkopolskie) po uzgodnieniu szczegółów z naszym Działem Handlowym.

 

Minimum logistyczne:

Przy standardowych zamówieniach powyżej 500,00 zł brutto, zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju (dotyczy zamówień opłaconych z góry). Meble nierdzewne wysyłamy na nasz koszt przy zamówieniach powyżej 3000,00 zł brutto, niezależnie od wybranej formy płatności (przy zamówieniach "za pobraniem" wymagana jest zaliczka w wysokości 20% wartości zamówienia).

Produkt dodany do porównania