Lista produktów według marki Hendi

Hendi Polska to już ponad 10 lat tradycji!

Grupa Hendi Polska stanowi część międzynarodowej grupy Hendi, która działa nieprzerwanie już od ponad 70 lat dostarczając profesjonalne wyposażenie gastronomiczne swoim klientom na terenie całej Europy.

Hendi Polska to już ponad 10 lat tradycji!

Producent urządzeń gastronomicznych prowadzi sprzedaż swoich wyjątkowych produktów za pomocą sieci typu cash&carry, sieci sklepów oraz międzynarodowych producentów produktów spożywczych. Ponadto te profesjonalne sprzęty wykonane z najwyższej jakości materiałów można również zakupić za pomocą strony internetowej Hendi.pl.

Produkty firmy Hendi charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim innowacyjnością. Oferta asortymentowa jest tworzona na bazie skrupulatnych badań rynku i analiz, a także zapotrzebowania restauratorów. Sprzęty marki Hendi doskonale również nadają się do używania w domowych warunkach.

Wieloletnie doświadczenie nie tylko owocuje doskonałą obsługą klienta, ale przede wszystkim dobrym wyczuciem rynku. Oferta Hendi wciąż się powiększa rozszerzając dostępny asortyment, dzięki czemu możemy dostarczać naszym klientom najnowsze produkty, które doskonale zdadzą egzamin w każdych warunkach kuchennych - zarówno w wielkich restauracjach jak i w domowym zaciszu.

Produkt dodany do porównania