Lista produktów według marki RM GASTRO

​RM Gastro to znany i ceniony w Europie producent profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Firma obecna jest na rynku od ponad 20 lat i o początku swojego istnienia stara się dostarczać sprzęt najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb klientów. Obecnie działa w ponad 50 krajach.

W Polsce aktywność RM Gastro nie ogranicza się tylko do dostarczania urządzeń gastronomicznych. Firma zajmuje się także: tworzeniem projektów gastronomicznych, montażem sprzętu oraz jego gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem.

RM Gastro pozwala na kompleksowe wyposażenie zapleczy kuchennych we wszystkiego rodzaju punktach gastronomicznych (restauracjach, hotelach, stołówkach, pizzeriach, kawiarniach, cukierniach, fast foodach).

To, co szczególnie wyróżnia firmę RM Gastro spośród innych to: jakość urządzeń i stosowanie najnowszych technologii. Wszystkie produkty pochodzące od tego producenta wykonane są z ogromną precyzją z najlepszej jakości materiałów. Pracownicy tej firmy na każdym poziomie starają się zapewnić zadowolenie klientów. Między innymi dlatego produkty znajdujące się w ofercie są nie tylko funkcjonalne, ale mają także odpowiednią estetykę.

Produkt dodany do porównania