Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

GastroSalon.pl - kompleksowe wyposażenie gastronomii

GastroSalon.pl to sklep internetowy, w którym można znaleźć niezbędne elementy wyposażenia różnorodnych punktów zajmujących się serwowaniem posiłków. Szeroki i stale rozwijający się asortyment umożliwia zakup urządzeń i mebli do restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni, cukierni, lodziarni, szkól, przedszkoli, hoteli, pensjonatów, firm cateringowych, pizzerii, kebabów i innych lokali gastronomicznych. Oferujemy sprzęt najlepszej jakości, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. 

Wszystkie urządzenia gastronomiczne w jednym miejscu

Dzięki kompleksowym usługom oferowanym przez GastroSalon.pl możesz wyposażyć swój punkt gastronomiczny bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie znajduje się bogaty wybór urządzeń, (od tych dużych i niezbędnych po mniejsze i ułatwiające pracę akcesoria). Znajdziesz tu m.in.:

od znanych i cenionych na rynku producentów, takich jak: Retigo, Hendi, Rational, Revolution, RM Gastro, Juka, Roller Grill, Unox, Polgast, StalgastEurogast.
Współpraca z różnymi wytwórcami i dystrybutorami sprawia, że nasz asortyment jest jeszcze bardziej różnorodny. To z kolei zapewnia łatwość w dostarczaniu sprzętu dopasowanego do wymagań konkretnego klienta.
Dbamy również o to, by zakupione produkty trafiły do Ciebie jak najszybciej i, o ile umożliwia to dystrybutor, wysyłamy je w przeciągu 24 godzin!
Ponadto, w razie potrzeby, zapewniamy kontakt z serwisem urządzeń oraz proponujemy szeroki wybór części zamiennych. Czuwamy nad całym procesem wyboru, zakupu i transportu, budując tym samym zaufanie naszych klientów.

Sprzęt i wyposażenie gastronomiczne

GastroSalon.pl jest sklepem gastronomicznym, który ma główną siedzibę w Krakowie, ul. Pasternik 100 oraz oddział na ŚląskuRudzie Śląskiej (Wirek), ul. Kubiny 12 (woj. śląskie). Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego www.gastrosalon.pl zaprojektowanego w taki sposób, by maksymalnie ułatwić znalezienie potrzebnego produktu. Rozwijane menu z lewej strony jest podzielone na konkretne kategorie i podkategorie, dzięki czemu nie musisz błądzić pośród licznych i zbędnych w tym momencie artykułów, lecz od razu masz możliwość przejścia do tego, co najbardziej Cię w danej chwili interesuje. Jeśli jednak wciąż nie opuszczają Cię wątpliwości, a w Twojej głowie znajduje się mnóstwo pytań, skontaktuj się z naszymi specjalistami do spraw sprzedaży i obsługi klienta. Zawsze służą oni pomocą i wsparciem. Ponadto mają dużą wiedzę związaną z profesjonalnym sprzętem używanym w gastronomii. Stale się rozwijają, by być na bieżąco z nowościami na rynku gastronomicznym, więc bez obaw możesz im powierzyć kwestię wyposażenia swojego lokalu.

Nasz sklep na pierwszym miejscu zawsze stawia klienta, dlatego to właśnie do Twoich indywidualnych zapotrzebowań ułożymy najlepszą ofertę w korzystnej cenie!

Sklep internetowy na platformie
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie