raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Czym wyróżniają się meble stalowe Polgast?

Czym wyróżniają się meble stalowe Polgast?

imageMeble ze stali nierdzewnej w ostatnim czasie podbijają serca nie tylko ludzi związanych ze światem gastronomicznym, ale także osób, które chcą mieć wytrzymałe i estetyczne meble w swoich domowych kuchniach. Meble ze stali nierdzewnej są też najbezpieczniejszym rozwiązaniem, ponieważ spełniają nawet restrykcyjne normy dotyczące wyposażenia obiektów o podwyższonych wymogach sanitarnych. Fenomen mebli stalowych to duża szansa dla producentów, spośród których szczególnie wyróżnia się Polgast.

Polgast to jeden z najlepszych producentów mebli stali nierdzewnej w Polsce. Dlaczego właśnie Polgast cieszy się tak ogromną popularnością wśród osób prowadzących działalność gastronomiczną? Przyczyn jest kilka. Poniżej przedstawiamy 4 czynniki wyróżniające meble nierdzewne marki Polgast.

1. Projektowanie i produkcja na najwyższym poziomie

Obecnie stal nierdzewna to materiał bezkonkurencyjny. Przede wszystkim dlatego, że zapewnia ona wytrzymałość i estetyczny wygląd sprzętów. Stal nierdzewna nie ulega korozji, nie reaguje z kwasami, jest odporna na wysokie temperatury. Meble wykonane ze stali nierdzewnej, m.in. ze względu na gładką powierzchnie, nie brudzą się tak łatwo jaki meble wykonane z innego tworzywa i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Jednak dobry materiał to nie wszystko. Trzeba umieć się z nim odpowiednio obejść. Dlatego na każdym etapie pracy nad meblami nierdzewnymi Polgastu pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy.

Przy projektowaniu mebli ze stali nierdzewnej Polgast szczególną uwagę zwraca się na ich funkcjonalność i estetykę. Funkcjonalność to podstawa, ponieważ meble te mają służyć ułatwianiu pracy. Projektanci wielokrotnie konsultują swoje prace i bardzo dużo czerpią z opinii klientów. Z kolei estetyka, odpowiedni design i precyzja wykonania sprawiają, że wyroby marki Polgast są również ładne. Polgast na podstawie opinii klientów tworzy meble, które spełniają ich oczekiwania. Przykładem na to może być pojawienie się nowości w tegorocznym katalogu, takich jak: długie stoły ze zlewami na 6 nogach czy stoły załadowcze i stoły wyładowcze do zmywarek o zwiększonej głębokości. Etap produkcji też jest bardzo ważny. Polgast produkuje swoje meble w fabryce w Wieleniu i używa do tego najnowocześniejszych maszyn, które obsługują specjaliści. Takie podejście jest gwarancją zachowania najwyższych standardów.

2. Stawianie na innowacyjność i rozwój

Marka Polgast mimo swojej wieloletniej obecności na rynku, ciągle jest nastawiona na rozwój. Doskonałym dowodem na to jest fakt, że Polgast został w tym roku wyróżniony w rankingu miesięcznika Forbes – Diamenty Forbesa 2018.

image

O innowacyjności Polgastu można mówić w odniesieniu do różnych pól.Po pierwsze projektowanie, każdy nowy katalog Polgastu różni się od poprzedniego. Zachodzące zmiany są związane z udoskonalaniem oferty i wprowadzaniem nowych, lepszych rozwiązań. Po drugie technologie, do produkcji mebli stalowych Polgast używa najnowszego sprzętu, który ma wpływ na przyspieszenie i usprawnienie procesu produkcji oraz podniesienie jakości wytwarzanych mebli. Po trzecie podejście do klienta, bo na tym polu Polgast także stawia na innowacyjność i wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów, szanuje ich opinie i stara się zaspokoić wszystkie ich potrzeby.

3. Elastyczność i nastawienie na potrzeby klienta

Klient jest najważniejszy. Dlatego Polgast rozumie indywidualne potrzeby każdego lokalu gastronomicznego i daje możliwość zamówienia większości mebli w niestandardowych wymiarach. Wszystkie meble ze stali nierdzewnej Polgastu, bez względu na to, czy meble pochodzą z podstawowego katalogu, czy są robione na zamówienie, wykonywane są z niezwykłą precyzją. Efekt tego to meble wytrzymałe, solidne i dokładnie wykończone. Dzięki temu są łatwe do czyszczenia, nie ma obawy, że zanieczyszczenia będą gromadziły się w trudno dostępnych miejscach.

W katalogu Polgastu znajdują się meble wykonywane ze stali nierdzewnej AISI 430, jednak standardowo elementy narażone na większe działanie środków chemicznych robione są ze stali nierdzewnej AISI 304 (kwasówka). Ponadto na życzenie klienta producent może w całości wykonać sprzęt z tego materiału. Jak widać to właśnie klient ma w Polgaście ostatnie słowo.

4. Atrakcyjne ceny i bogata oferta

Polgast wyróżnia się spośród innych producentów mebli gastronomicznych dużą różnorodnością. W podstawowym katalogu można znaleźć różne kombinacje stołów do pracy, stołów ze zlewami, szaf, regałów, półek, wózków, koszy, okapów, a także urządzeń grzewczych. Polgast nie trzyma się kurczowo wypracowanych rozwiązań i stara się wprowadzać coraz więcej niestandardowych rozwiązań.

Często jest tak, że za produkty najwyższej jakości musimy płacić bardzo dużo. Jednak nie w przypadku mebli nierdzewnych Polgastu, których ceny od wielu lat wciąż są konkurencyjne. Warto więc inwestować w meble tej marki, ponieważ wysoka jakość użytych materiałów i precyzja wykonania są gwarantami zadowolenia klientów i użyteczności na wiele lat.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie