raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

L

A  D  E  F  G  H  I  J  K  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  W  X  Y  Z

 


Lada chłodnicza te są najlepszym rozwiązaniem w zakresie przechowywania świeżej żywności – lady chłodnicze zapewniają im właściwą temperaturę, a jednocześnie pozwalają na ekspozycję towarów.

Lampa grzewcza do potraw - urządzenie gastronomiczne przeznaczone do podgrzewania potraw i utrzymywania ich temperatury przed serwowaniem.

Lampa grzewcza gazowa - urządzenie grzewcze przeznaczone do ogródków restauracyjnych. Dzięki dużej mocy grzewczej, urządzenie obejmuje swoim zasięgiem dużą powierzchnię, zapewniając przyjemne ciepło i komfortowe warunki, nawet przy niskiej temperaturze otoczenia.

Lampa owadobójcza - profesjonalne urządzenie stosowane w przemyśle gastronomicznym i sklepach, przeznaczone do zabijania owadów. Lampy dzielimy ze względu na moc świetlówek UV, która decyduje o zasięgu skutecznego działania urządzenia (średnio od 20 m2 do 300 m2). Owady są zabijane za pomocą siatki rażącej lub przyklejają się do specjalnej taśmy/lepu. Niektóre urządzenia oferują połączenie tych dwóch metod. Dostępne są lampy do zabijania owadów przystosowane do użytku na zewnątrz budynków. Lampy owadobójcze z oferty www.gastroprofit.pl posiadają atest i są dopuszczone do użytku w kuchni.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie