raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

D

A  D  E  F  G  H  I  J  K  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  W  X  Y  Z

 

 

Deska do krojenia - jedno z podstawowych akcesoriów niezbędnych w kuchni restauracyjnej. W ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem gastronomicznym www.gastroprofit.pl znajdziesz drewniane deski do krojenia oraz deski z tworzyw sztucznych. Deski do krojenia dostępne w naszej ofercie, posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością.

Deska pod pizzę - okrągła drewniana deska przeznaczona do krojenia i serwowania pizzy. Najczęściej wykonana z surowego drewna bukowego. Umożliwia pokrojenie pizzy na 6 lub 8 równych części. W ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem gastronomicznym znajdują się również deski do pizzy z uchwytem.

Dozownik do soku - patrz dyspenser do soku

Dyspender do soku - inaczej nazywany dozownikiem do soku lub dystrybutorem do soku. Zbiornik o pojemności 7-8 litrów wykonany najcześciej z przezroczystego poliwęglanu. Umożliwia schładzanie napoju za pomocą lodu, który wsypuje się do metalowej rury znajdującej się w komorze zbiornika. Pojemnik na lód w niektórych modelach jest umieszczony pod dnem zbiornika. Najpopularniejszymi produktami na rynku są dozowniki do soku Hendi, Stalgast i Soda Pluss.

Dystrybutor do soku - patrz dyspenser do soku

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie