raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

B

A  D  E  F  G  H  I  J  K  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  W  X  Y  Z

  

 

Bemar  to rodzaj podgrzewacza(w postaci wózka lub urządzenia nastawnego) do którego wkłada się naczynia z potrawami. Zastosowanie bemara pozwala na zachowanie ciepła potraw bez obawy przypalenia na długo po wydaniu z kuchni.


Baterie i spryskiwacze przeznaczone do zlewów i basenów gastronomicznych. Pozwalają na wygodne i dokładne mycie dużych garnków stosowanych w gastronomii, termosów, pojemników GN itp. W ofercie spryskiwacze z baterią ścienną lub stołową. Dodatkowo wybrane modele posiadają także wylewkę.

Nierdzewne baseny gastronomiczne przeznaczone są do mycia dużych naczyń, garnków, pojemników, termosów oraz innych rzeczy, które trudno jest umyć w tradycyjnym zlewie. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i higienę. W ofercie baseny gastronomiczne 1- lub 2-komorowe o głębokości 60 cm (linia 600) lub 70 cm (linia 700). Standardowe głębokości komory to 30 i 40 cm. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wykonania otworu pod baterię prysznicową, która w znacznym stopniu ułatwia codzienną pracę w zmywalni.

Bateria gastronomiczna- profesjonalna bateria do zlewu lub basenu gastronomicznego. Jest to niezbędny element wyposażenia zmywalni w kuchniach restaurayjnych, stołówkach, barach, jadłodajniach i innych obiektach zbiorowego żywienia. Baterie mogą być montowane do stołu lub do ściany.

Bemar - urządzenie gastronomiczne dostępne w sklepie www.gastroprofit.pl służące do podgrzewania potraw oraz utrzymywania ich temperatury. 

Blacha do pizzy - stalowa lub aluminiowa forma do wypieku pizzy. Niezbędne wyposażenie każdej pizzerii lub restauracji serwującej swoim klientom świeżo wypiekaną pizzę. Blacha do pizzy powinna być myta ręcznie, dokładnie wysuszona, a następnie natłuszczona olejem roślinnym. Najpopularniejsze rozmiary blach do pizzy to 24 cm, 30 cm, 36 cm, 40 cm, 45 cm i 50 cm. W naszej ofercie znajdują się również blachy do pizzy w rozmiarze mini 20 i 22 cm oraz maxi 60 cm.

Blender gastronomiczny, blender barowy - profesjonalny blender do użytku w gastronomii to urządzenie, dzięki któremu przygotujesz pyszne drinki i koktajle, a także będziesz w stanie pokruszyć lód. Już podstawowe modele z serii profesjonalnych blenderów znajdujących się w ofercie www.gastroprofit.pl zapewniają dużą wydajność oraz zwiększoną wytrzymałość. W zależności od preferencji, blender barowy może posiadać sterowanie mechaniczne lub elektroniczne. Zaletą pierwszego rozwiązania jest prosta obsługa, szybkość działania oraz niski stopień skomplikowania konstrukcji urządzenia. Blendery sterowane elektronicznie, pozwalają na bardzo precyzyjne regulowanie różnych parametrów związanych z pracą urządzenia. W wielu z nich można ustawiać ilość obrotów, czas pracy na zadanych obrotach, czas całego cyklu i wiele innych funkcji. Profesjonalny blender gastronomiczny musi mieć wytrzymałe sprzęgło oraz nóż. Dzięki dużej mocy silnika, będzie w stanie skruszyć lód, dokładnie wymieszać wszystkie składniki oraz nadać im aksamitną konsystencję.

 

 

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie