raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - RETIGO

Firma Retigo już od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu do każdej, nawet najbardziej wymagającej kuchni. W ofercie firmy znajdują się urządzenia przystosowane zarówno do zastosowań domowych, jak też stricte komercyjnych.

Retigo to przede wszystkim:

1. Piece konwekcyjno - parowe - umożliwiają one szybkie przyrządzanie wielu potraw jednocześnie. Oferują szereg funkcji, dedykowanych w głównej mierze punktom gastronomicznym.

2. Holdomaty - dzięki nim możliwe jest przechowywanie potraw w stałej i niezmiennej temperaturze, wynoszącej od 65 - 75 stopni Celsjusza.

3. Regeneratory - to urządzenia, za pomocą których łatwo odgrzejesz chłodny posiłek. Regeneratory pozwalają na pracę w jednostajnej temperaturze, znacznie przekraczającej 100 stopni Celsjusza.

4. Schładzarki szokowe - umożliwiają szybkie schłodzenie wybranych potraw, dzięki czemu przedłużamy ich przydatność do spożycia.

5. Akcesoria - firma Retigo to producent urządzeń gastronomicznych, który w swojej ofercie posiada również szereg akcesoriów takich jak np pojemniki gastronomiczne, środki czyszczące a także - systemy filtrowania.

Warto podkreślić, że firma Retigo zajmuje się również profesjonalnym i kompleksowym serwisem wspomnianych urządzeń.
Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie