raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - REDFOX

Wyeksponowany w naszej ofercie sprzęt kuchenny to profesjonalne urządzenia, wyprodukowane tylko z najwyższej klasy materiałów. Doskonale sprawdzą się jako pomoc w każdej kuchni. W naszej ofercie znaleźć można takie urządzenia jak zmywarki gastronomiczne, chłodziarki, kuchnie wolnostojące, piece do pizzy, uzdatniacze wody, ekspresy do kawy i urządzenia barowe czy akcesoria kuchenne. Produkty red fox posiadają bardzo wysokie parametry techniczne, a to z kolei przekłada się na bardzo dużą odporność na intensywne użytkowanie sprzętu.

Urządzenia Redfox to przede wszystkim bardzo wysoki standard wykonania. Każda potrwa przygotowana przy użyciu oferowanego przez nas sprzętu będzie zawsze smaczna i zdrowa. Produkty red fox są niezawodne i dlatego mogą na nich polegać takie placówki gastronomiczne takie jak: cukiernie, pizzerie, bary, hotele, kawiarnie czy producenci żywności. Produkujemy niezwykle trwałe i solidne kuchnie na wymiar według indywidualnych potrzeb klienta.    

Na rynku gastronomicznym działamy już od ponad 20 lat. Produkty Redfox znajdują zastosowanie w ponad 50 krajach świata. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych wyrobów. Jesteśmy odpowiedzialnym, solidnym oraz rzetelnym partnerem handlowym.
Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie