raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - Polgast

Polgast to marka będąca wiodącym producentem mebli ze stali nierdzewnej oraz wyposażenia gastronomicznego. Polgast to polski producent najlepszych mebli ze stali nierdzewnej. Firma ma swoją siedzibę w Wieluniu i od wielu lat zajmuje się wyposażaniem lokali gastronomicznych.  Wyroby tej firmy cechują się solidnością i długowiecznością, służąc swoim użytkownikom przez lata działalności. Czym wyróżnia się Polgast i dlaczego warto korzystać z oferty mebli tego producenta?

Z pewnością należy podkreślić solidność oraz rzetelność wykonywanych mebli - precyzja, nowoczesna maszyneria oraz doświadczenie generują wyjątkowo korzystne rezultaty pracy. Meble ze stali nierdzewnej marki Polgast produkowane są z wyjątkową starannością na każdym etapie ich wytwarzania.

Produkty dla gastronomii obejmują między innymi stoły, szafy oraz wózki, jak również urządzenia grzewcze i inne - warto wspomnieć, że oferta omawianego producenta cechuje się wysoką różnorodnością, jak również elastycznością. Wobec tego każdy ma sposobność odnaleźć w niej interesujący go mebel. Dodatkowym atutem okazuje się możliwość indywidualnego zamówienia mebli, cechujących się niestandardowymi wymiarami lub kształtem - funkcjonalność mebli stalowych produkowanych na wymiar wydaje się niezaprzeczalna.

Polgast to znana i renomowana marka - meble ze stali nierdzewnej tej firmy okazują się wyjątkowo użyteczne i trwałe.

Meble ze stali nierdzewnej Polgastu tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Do ich produkcji używa się profesjonalnych maszyn obsługiwanych przez wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o każdy szczegół.

Polgast produkuje meble nierdzewne w standardowych wymiarach lub na zamówienie. Ponadto ciągle stara się rozwijać swoją ofertę, co roku wprowadzając nowości do podstawowego asortymentu. 

Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie