raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - HALLDE

Oferowanym przez Nas produktem są urządzenia do przygotowywania warzyw marki Hallde. Możemy wyróżnić przede wszystkim szatkownice, blendery, miksery, a także kutery.

Wszystkie produkty wykonane są z doskonałej jakości materiałów, którymi w dużej mierze jest stal nierdzewna i stal węglowa. Nie bez znaczenia jest także projekt, który zakłada w pełni ergonomiczne wyposażenie zarówno lokali małej gastronomii, ale także dużych restauracji. Przyrządy są na tyle małe, że bez trudu schowamy je w razie konieczności, dlatego cieszą się one szczególnym zainteresowaniem klientów posiadających małe kuchnie.

Wszystkie urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu, co ma niemałe znaczenie. W razie przypadkowego otwarcia dochodzi do zatrzymania pracy maszyny, dzięki czemu osobie obsługującej sprzęt nic nie grozi. Konstrukcja dodatkowo zapewnia rewelacyjną higienę, zastosowano gładkie powierzchnie oraz zaokrąglone brzegi, co sprawia, że nie ma możliwości przedostania się resztek żywności w zagłębienia.

Zasadnicze części urządzeń można zdejmować i myć w zmywarce. Przydatna okazuje się także małą masa Naszych sprzętów, ponieważ można je bez trudu przenosić w dowolne miejsce. Stosowane w urządzeniach noże są wymienne, dzięki czemu w przypadku stępienia wystarczy je zastąpić nowym egzemplarzem.
Sortuj według:

Korytko

1683.00

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie