raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - Gastro-Tar

Nasz produkt jest przeznaczony do małej jak i dużej gastronomii, co jest jego niewątpliwym atutem. Klienci mogą skorzystać zarówno z doskonałej jakości opiekaczy do kurczaków  marki Gastrotar, a także urządzeń do produkcji kebabów i gyrosów. Zależnie od potrzeb można wybrać modele elektryczne, gazowe, a także grillowe, gdzie jedzenie obrabiane jest za pomocą żaru wytwarzanego przez brykiet.

Urządzenia dostępne są w punktach sprzedaży rozlokowanych na terenie całej Polski, co ma w znacznym stopniu uprościć dostęp do Naszej marki. Stawiamy na elegancję, jeżeli chodzi o projekt sprzętu, ale nie zapominamy także o ergonomii i funkcjonalności. Zdajemy sobie sprawę, że praca w gastronomii wymaga zastosowania doskonałej jakości narzędzi, przede wszystkim po to, aby wszystko odbywało się sprawnie i bezpiecznie. Jako producent urządzeń gastronomicznych szczególnie doceniamy stal, która nie tylko jest wyjątkowa łatwa w utrzymaniu czystości, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne i inne problemy jakie mogą wystąpić podczas pracy na kuchni.

Oprócz opiekaczy, frytkownicy, czy też salamandry elektrycznej i gazowej posiadamy również szafki ogrzewcze, między innymi stosowane podczas produkcji pizzy.
Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie