raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - EDENOX

EDENOX to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Posiada ona 6 zakładów produkcyjnych w 5 różnych krajach (Polska, Francja, Hiszpania, Turcja, USA, Meksyk). Na całym świecie produkty tej marki powstają według tych samych procesów produkcyjnych i spójnych standardów, których przestrzeganie jest bardzo istotne, ponieważ ma na celu dostarczenie do klientów urządzeń najwyższej jakości.

Szczególną uwagę Edenox poświęca najnowszym technologiom. Ciągłe wprowadzanie do swoich urządzeń innowacji to przejaw wyjścia naprzeciw potrzebom klientów, którzy pragną, by dostarczany do nich sprzęt był jak najbardziej funkcjonalny, ekonomiczny i bezpieczny.

Ponadto dla tego producenta bardzo istotne jest dbanie o środowisko. Dlatego wdrożył i certyfikował on System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodnie z międzynarodowymi standardami. Edenox to firma, która stara się, by proces produkcji oraz wyprodukowane urządzenia nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne. W związku z tym nastawia się na maksymalizację efektywności energetycznej, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz eliminacje odpadów.

Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie