raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Producent - Bolarus

Bolarus to jeden z największych producentów urządzeń chłodniczych w Polsce. Firma jest obecna na rynku od ponad 50 lat. Siedziba przedsiębiorstwa Bolarus mieści się w województwie małopolskim w Bochni, jednak jej produkty są dostarczane na terenie całej Polski, a także do 30 innych krajów.W ofercie Bolarusa znajdują się urządzenia chłodnicze i mroźnicze, które mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej, sklepach spożywczych i supermarketach, laboratoriach medycznych czy stacjach benzynowych.

Lata doświadczenia sprawiają, że Bolarus – producent urządzeń chłodniczych zna bardzo dobrze potrzeby klientów i potrafi dostosować swoje urządzenia do konkretnych grup docelowych. W branży gastronomicznej dużą popularnością cieszą się lady chłodnicze, witryny chłodnicze i witryny ekspozycyjne.

Wszystkie urządzenia chłodnicze marki Bolarus cechuje energooszczędność, wyjątkowe wzornictwo i ergonomia.

Mocną stroną Bolarusa jest także oferowany serwis. Firma to rozwinęła się bowiem z przedsiębiorstwa, które zajmowało się remontowaniem urządzeń chłodniczych na terenie Krakowa i okolic. Obecnie zaś zapewnia swoim klientom serwis gwarancyjny na najwyższym poziomie. 

Sortuj według:
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie